TJ SOKOL Opatovice, z.s.

Výsledková listina XXXX. ročníku Lesního běhu Opatovice dne 23. března 2019

 

I - Žáci nejmladší (5 let a mladší - ročník 2014 a mladší)   …  150 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

80

0:47

1

Mlčák Radovan

2014

TJ SOKOL Opatovice

72

0:56

2

Janásek Štěpán

2014

TJ SOKOL Opatovice

59

1:04

3

Plesník Jindřich

2014

TJ SOKOL Opatovice

86

1:24

4

Vinklárek Daniel

2015

TJ SOKOL Opatovice

60

1:34

5

Plesník Václav

2016

TJ SOKOL Opatovice

68

1:37

6

Klvaňa Vít

2016

TJ SOKOL Opatovice

J - Žáci nejmladší (6 až 7 let - ročník 2012 a 2013)   …  500 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

65

2:45

1

Žaludek Přemysl

2013

Zlín

63

2:55

2

Zela Jiří

2012

TJ SOKOL Paršovice

71

3:27

3

Janásek Antonín

2012

TJ SOKOL Opatovice

76

3:32

4

Jakubec Tomáš

2013

TJ SOKOL Opatovice

84

3:40

5

Kopecký Tomáš

2013

TJ SOKOL Opatovice

K – Žáci mladší (8 až 9 let – ročník 2010 a 2011)   …  500 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

79

2:22

1

Mlčák Jirí

2010

TJ SOKOL Opatovice

87

2:24

2

Lerch David

2011

Olomouc

85

3:08

3

Kopecký Jakub

2011

TJ SOKOL Opatovice

81

3:34

4

Kajnar Jiří

2011

TJ SOKOL Opatovice

93

DNS

-

Přibyl Radek

2011

TJ SOKOL Opatovice

 

L - Žáci mladší (10 až 11 let – ročník 2008 a 2009)   …  500 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

55

2:54

1

Hasilík Petr

2009

SDH Opatovice

92

DNS

-

Přibyl Tomáš

2008

TJ SOKOL Opatovice

 M - Žáci mladší (12 až 13 let – ročník 2006 a 2007)   …  500 metrů                              

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

73

1:55

1

Křížek Filip

2006

OREL Vyškov

70

2:10

2

Skřička Matěj

2007

Rakov

54

2:33

3

Hasilík Filip

2006

SDH Opatovice

53

3:15

4

Musil Karel

2006

TJ SOKOL Opatovice

N - Žáci starší (14 až 15 let - ročník 2004 a 2005)   …  500 metrů                                                              

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

---

---

---

---

---

---

O - Žákyně nejmladší (5 let a mladší – ročník 2014 a mladší)   …  150 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

88

1:32

1

Lerchová Veronika

2016

Olomouc

77

1:47

2

Jakubcová Anna

2016

TJ SOKOL Opatovice

P - Žákyně nejmladší (6 až 7 let – ročník 2012 a 2013)   …  500 metrů       

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

---

---

---

---

---

---

R - Žákyně mladší (8 až 9 let – ročník 2010 a 2011)   …  500 metrů

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

78

3:10

1

Hanáková Antonie

2011

SDH Opatovice

 

S - Žákyně mladší (10 až 11 let – ročník 2008 a 2009)   …  500 metrů        

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

66

2:13

1

Žaludková Tereza

2009

Zlín

75

2:24

2

Trojancová Monika

2008

OREL Vyškov

64

2:36

3

Zelová Alice

2009

TJ SOKOL Paršovice

61

2:55

4

Janošová Anna

2008

SDH Opatovice

52

3:06

5

Pírková Tamara

2008

SDH Opatovice

T - Žákyně mladší (12 až 13 let – ročník 2006 a 2007)   …  500 metrů                                    

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

67

2:02

1

Žaludková Barbora

2007

Zlín

62

2:07

2

Kročová Marie

2006

SK Hranice

58

2:54

3

Smýkalová Lucie

2007

KVS Hranice

U - Žákyně starší (14 až 15 let - ročník 2004 a 2005)   …  500 metrů                                                     

číslo

Čas

pořadí

Příjmení a jméno

ročník

oddíl

57

 2:15

1

Kostruchová Adéla

2005

SDH Opatovice

51

2:16

2

Kubová Michaela

2005

SDH Opatovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V - Dorostenci a junioři (16 až 19 let – ročník 2000 až 2003)   …  3000 metrů

číslo

Čas

pořadí

Příjmení a jméno

ročník

oddíl

56

13:34

1

Kobliha Lukáš

2003

SK Hranice

96

17:12

2

Hasilík Filip

2002

TJ SOKOL Opatovice

Z - Dorostenky a juniorky (16 až 19 let – ročník 2000 až 2003)   …  3000 metrů                   

číslo

Čas

pořadí

Příjmení a jméno

ročník

oddíl

74

18:16

1

Trojancová Iveta

2003

OREL Vyškov

Muži příchozí – mílaři (20 let a starší - ročník 1999 a starší)   …  3000 metrů

číslo

čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

90

12:20

1

Strnadel Petr

1992

TJ SOKOL Opatovice

69

13:15

2

Klvaňa Tomáš

1985

TJ SOKOL Opatovice

98

13:45

3

Pátek Jan

1998

Sovadina

83

14:23

4

Mlčák Radovan

1977

TJ SOKOL Opatovice

95

14:47

5

Kovařčík Daniel

1979

Poličná

94

14:49

6

Ondráček Lukáš

1990

Na volné noze

100

15:03

7

Hanák Miroslav

1998

JUDO Železo Hranice

89

15:10

8

Lerch Martin

1981

Olomouc

91

16:41

9

Kučera Bohumil

1953

BIOSAD Opatovice

99

18:43

10

Hanák Michal

1978

SDH Opatovice

Ženy příchozí – mílařky (20 let a starší - ročník 1997 a starší)   …   3000 metrů

číslo

Čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

Oddíl

97

16:52

1

Andrýsková Marie

1999

SDH Opatovice

82

23:21

2

Šindlerová Veronika

1979

TJ SOKOL Opatovice

A - Muži vytrvalci (39 let a mladší - ročník 1988 a mladší) …  12000 metrů                           

číslo

Čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

53

45:53

1

Dvořák Pavel

1982

AC Prostějov

54

49:23

2

Koudelka Lukáš

1983

AK Drnovice

57

49:48

3

Lachnit Jan

1980

TJ LIGA 100 Olomouc

55

50:37

4

Zela Jan

1990

TJ SOKOL Opatovice

52

51:17

5

Krajča Stanislav

1983

TJ LIGA 100 Olomouc

51

51:45

6

Vinklárek Milan

1988

TJ SOKOL Opatovice

64

54:20

7

Špičák Roman

1993

TITAN TRILIFE

56

55:04

8

Czmero Jaromír

1981

Hanácky Větre

62

56:03

9

Sosnovec Kamil

1982

Spálov

63

56:44

10

Palla Radovan

1980

Bystřice pod Hostýnem

66

57:14

11

Popelka Ondřej

1981

Olomouc

61

59:14

12

Krejčí Tomáš

1986

TJ LIGA 100 Olomouc

65

1:00:22

13

Přikryl Michal

1985

Soběchleby

60

1:01:30

14

Strnadel Miroslav

1985

TJ SOKOL Opatovice

58

1:12:01

15

Valenta Martin

1988

TJ SOKOL Opatovice

59

---

---

Petr Karel

1993

Opatovice

 

 

 

 

 

 

B - Muži vytrvalci (40 až 49 let -  ročník 1979 až 1970)   …   12000 metrů                     

číslo

Čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

118

45:45

1

Blaha Tomáš

1976

AK Kroměříž

110

50:28

2

Svoboda Tomáš

1970

X-TRAIL Rychlohrad

113

52:13

3

Štěpán Marek

1972

TJ SOKOL Týn nad Bečvou

116

52:29

4

Polák Radek

1979

AD TEAM

111

55:47

5

Skopalík Zbyněk

1978

KVS Olomouc

101

56:27

6

Zela Ondřej

1979

TJ SOKOL Paršovice

107

56:38

7

Fritscher Adam

1975

TJ LIGA 100 Olomouc

102

58:11

8

Pospíšil Petr

1979

Otice

112

59:57

9

Vích Petr

1983

Olomouc

109

1:00:11

10

Glůza Roman

1978

RUBIC

106

1:02:42

11

Míka Radan

1977

SK SKOKAN

114

1:02:59

12

Slezáček Tomáš

1976

Přerov

105

1:04:41

13

Dobeš Vlastimil

1970

Valašské Meziříčí

115

1:04:42

14

Koláček Aleš

1976

Slavíč

108

1:04:43

15

Tvarůžka Tomáš

1972

Kroměříž

103

1:05:34

16

Moják Marek

1979

Žáden

104

1:09:03

17

Lapáček Marek

1976

Prosenice

117

1:15:25

18

Maťa Miroslav

1970

SK Všechovice

 

 

 

C - Muži vytrvalci (50 až 59 let - ročník 1969 - 1960)   …   12000 metrů                        

číslo

Čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

156

54:38

 

Klimek Tomáš

1968

Triklub Olomouc 2005

151

55:16

 

Hošťálek Marek

1969

TOMÍNO

157

55:17

 

Sedláček Gamba

1969

Auto Gamba

152

57:30

 

Jelínek Zbyněk

1963

TJ LIGA 100 Olomouc

153

1:00:18

 

Žabíček Václav

1967

SK Hranice

155

1:00:25

 

Mück Arnošt

1959

Hranice

158

1:09:41

 

Burget Miloslav

1961

TJ SOKOL Opatovice

154

1:18:43

 

Kunc Josef

1960

OREL Vyškov

D - Muži vytrvalci (60 až 69 let - ročník 1959 – 1950)   …  6000 metrů                          

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

oddíl

9

26:53

1

Švihel Miroslav

1958

BS Slopné

8

29:05

2

Špacír Ladislav

1955

LOKO Břeclav

13

29:38

3

Gromus Petr

1956

Vivat Sport Valašském Meziříčí

2

34:41

4

Přívětivý Miroslav

1953

Všechovice

E - Muži vytrvalci (70 let a starší - ročník 1949 a starší)   …   6000 metrů                               

číslo

Čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

Oddíl

---

---

---

---

---

---

 

 

 

 

 

F - Ženy vytrvalci (39 let a mladší - ročník 1980 a mladší)   … 6000 metrů                                                                                 

číslo

Čas

Pořadí

příjmení a jméno

ročník

Oddíl

12

27:33

1

Novotná Martina

1988

AK Kroměříž

18

29:46

2

Fojtková Jitka

1987

TJ LIGA 100 Olomouc

15

30:45

3

Losertová Alena

1988

ZAPRO TEAM

5

31:23

4

Úlehlová Klára

1982

SK Hranice

21

33:27

5

Švarcová Lucie

1984

AD TEAM

17

35:13

6

Žůrková Michaela

1980

Bystřice pod Hostýnem

19

36:31

7

Kubečková Alena

1984

Komárovice

20

---

---

Koláčková Jana

1988

Paršovice

G - Ženy vytrvalci (40 až 49 let - ročník 1979 – 1970)   …   6000 metrů

číslo

čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

Oddíl

1

27:51

1

Žaludková Jana

1975

Zlín

16

28:12

2

Kovařčíková Helena

1978

Poličná

H - Ženy vytrvalci (50 let a starší - ročník 1969 a starší)   …   6000 metrů

číslo

čas

pořadí

příjmení a jméno

ročník

Oddíl

4

31:45

1

Konečná Luba

1965

Ludvíkov

10

31:53

2

Hynštová Marie

1957

AK Drnovice

14

50:36

3

Petrová Kateřina

1969

Opatovice